Žaluzie: ceny levných horizontálních žaluzií do plastových oken

Horizontální hliníkové žaluzie levně?

Horizontální hliníkové žaluzie Naprosto klasickou protisluneční ochranou jsou stále žaluzie a vedou v prodejnosti před venkovními či vnitřními roletami. Klasické hliníkové žaluzie dobře splňují funkční nároky na ochranu před silným sluncem a horkem v létě (protisluneční stínící technika). Hliníkové vnitřní žaluzie pomáhají chránit vaše soukromí a snadno nahradí těžké, nepraktické a špatně udržované závěsy. Ceny žaluzií do oken se mezi jednotlivými dodavateli velmi různí a prodejci se mnohdy uchylují k matení zákazníků. Zlevní samotné žaluzie, ale zvýší cenu instalace a montáže žaluzií na místě a stejně tak občas účtují i dodání žaluzií k místu montáže.

Při výběru horizontálních žaluzií je důležitá šířka lamely vzhledem k rozměrům okna a okenního rámu (římsy).

Vertikální žaluzie do plastových oken

Vertikální žaluzie do plastových okenOproti horizontálním žaluziím se v případě méně typických, ale čím dál oblíbenějších vertikálních žaluzií, dá hovořit především o vkusu a naprostá většina odběratelů horizontálních rolet se rekrutuje z majitelů firem a provozovatelů kanceláří. Horizontální okenní žaluzie působí honosně, profesionálně a zároveň jsou velmi vkusným a funkčním doplňkem kanceláří či obytných prostor. V případě moderních kanceláří a sídel firem je častá také instalace moderních vertikálních žaluzií na vlastní pohon.

Ceník vertikálních žaluzií a montážních prací (za metr čtevereční) by vám měli sdělit, alespoň na vyžádání, po telefonu. Výsledná cena je samozřejmě závislá na vybraném typu vertikální žaluzie, kvalitě materiálu a konkrétních cenách firmy.

žaluzie do plastových oken

Koupili jste si nová plastová okna a sháníte klasické hliníkové horizontální žaluzie, popřípadě látkovou roletu či předokenní rolety do oken?
  • Žaluzie levně
  • půjčky ihned do 24 hodin?

    Banky se otáčejí zády, ale vy si peníze půjčit potřebujete? Řešením může být nebankovní půjčka...jak vybrat dobrou a levnou půjčku ihned?
  • Půjčky ihned
  • jak vybrat kvalitní pneu?

    Sháníte kvalitní a levnou pneumatiku? Jak vybírat spolehlivé zimní a letní pneu a jak při výběru pneumatiky přes internet ušetřit peníze?
  • Levné pneumatiky
  • © 2010 Plastová okna - jak vybrat kvalitní a levná plastová okna, ceny plastových oken ve výprodejích | Ochrana osobních údajů